תיבת טקסט: למה תיווך-למה איתנו?קניית דירה או מכירה- הוא מעשה הדורש מחשבה מעמיקה וידע להכרת השוק כדי לעשות את הצעדים הנכונים.

משרד התיווך ארמון נותן את השקט  הנפשי ללקוח- שהוא נמצא בידיים טובות ובטוחות!! ואינו מבזבז זמן על לקוחות, שאינם מתאימים ובזבוז זמן לריק על חוסר התמקצעות.

מתווך מהמשרד יתן תשובה אמינה ומקצועית למצב השוק והערכה אמיתית ומקצועית לנכס!
ע"י עבודה נכונה הלקוח חוסך זמן, אנרגיה והוצאות.

עסקאות נדל"ן - מכירה, השכרה, שכירה וקנייה - דורשות מיומנות. בדרך כלל מדובר בעסקה בעלת חשיבות רבה לכל הצדדים ומעורבים בה סכומים גדולים. עסקת נדל"ן היא בדרך כלל מורכבת למדי, הן בגלל היבטים חוקיים והן בגלל היבטים מסחריים ועסקיים.

מו"מ משא ומתן הנו כלי מהותי בכל עסקת מכירה/רכישה. אתה, כמוכר, מעוניין לקבל את סכום הכסף הגבוה ביותר על הנכס שלך, ולעומת זאת הצד השני מנסה לשלם כמה שפחות. אנו חברת ארמון נגיע לעמק השווה בין קונה למוכר, על מנת ששני הצדדים יצאו מרוצים מהעסקה.

מקצועיות וניסיון של חברת ארמון – מקצועיות המתווכים שלנו והניסיון שהם מביאים איתם מתבטא לא רק בלהבין בעלויות הכרוכות במכירה או רכישת דירה וגם ידע בניהול משא ומתן אינו מסכם את תועלתם עבורך, המתווכים של ארמון גם יודעים אילו אפיקי פרסום ושיווק יהלמו בצורה הטובה ביותר את נכס הנדל"ן שלך ויביאו לכמות מתעניינים גדולה ומכירה מהירה ואיכותית. מתוך היכרות עם תחום הנדל"ן באזורך ידע המתווך כיצד כדאי למצב את הדירה/הבית שלכם ולאיזה קהל יעד להפנות אותו. בזכות הקביעה של קהל היעד ניתן, בצורה יעילה, להתאים את אפיק הפרסום, מפני שקהלים שונים מחפשים דירות בדרכים שונות (בית פתוח, פרסום בעיתון, פרסום בלוח דירות באינטרנט ועוד).

נוחות – ברגע שהנך בוחר להשתמש בשירותיו של מתווך מיומן מחברת ארמון, הדאגה בקשר למכירה/רכישה יורדת ממך. המתווך של חברת ארמון עושה את כל העבודה הקשה, החל ממציאת הקונים/המוכרים, סינונם והתוויית ההסכמים. אתה לא צריך להתעסק כלל עם העבודה השחורה, רק ליהנות מהתוצאות

מסקנה- תיווך מקצועי - חוסך זמן-כסף-וטרדה!
             תיווך מקצועי - נותן מקסום של רווח על הנכס!
             תיווך מקצועי - הוא התשובה למצב השוק ההפכפך!  

         תיווך ארמון-מקצועי ונותן הכוונה נכונה.

יתרונות השירות של ארמון

צוות יועצי נדל"ן מקצועיים ואיכותיים בעלי הכשרה וניסיון עשיר

מבחר גדול של נכסים - בתים, דירות, פרויקטים חדשים

מיומנות במגוון סוגי עסקות - פרטיות ומסחריות

קהל לקוחות נאמנים הגדל ומתרחב מיום ליום